Brýle

BRÝLE DÁMSKÉ

bryle_damske_nahled

Dámy, nevíte si rady při výběru slunečních brýlí? Pak jsme tady právě pro vás. Vyberte si brýle vysoké kvality dle nejnovějších světových módních trendů.

BRÝLE PÁNSKÉ

bryle_panske_nahled

Sháníte kvalitní pánské sluneční brýle, které zároveň podtrhnout vaši osobitost? V nové pánské kolekci naleznete sluneční brýle pro každou příležitost.

MLook04

BRÝLE POLARIZAČNÍ

Řídíte často auto? Vadí Vám odlesky, které vznikají odrazem světla? Rychle se za volantem unavíte? Pak si vyberte osvědčené polarizační brýle.

BRÝLE SPORTOVNÍ

Jako doplňkový sortiment Vám nabízíme sportovní brýle pro různé sportovní aktivity.

BRÝLE DĚTSKÉ

Rodiče, máte problém sehnat krásné dětské brýle, které zároveň ochrání vaše děti před nebezpečným UV zářením? Rádi vám pomůžeme. Navštivte naše prodejny a vyberte si z bohaté nabídky dětských brýlí.

Co je důležité při výběru dětských brýlí…?

Brýle musí co nejvíce přilehnout k obličeji, aby paprsky nepronikaly do očí ze stran. Důležitý je i fakt, že dobře přiléhající brýle chrání oči také před větrem.

Obruba brýlí by měla být tvarována tak, aby nebránila výhledu do stran a dolů. Rada a pomoc zkušeného optika je v tomto ohledu velmi cenná.

Naštěstí i většina levných slunečních brýlí ze stánku má dnes nezbytný kvalitní UV filtr, který stoprocentně oči ochrání. Přidání UV filtru do materiálu na výrobu plastových brýlových čoček je totiž velmi levné. Díky tomu i malé děti, které zpravidla mají velkou spotřebu brýlí, mohou mít oči stále kvalitně chráněny.