O nás

Vítejte na stránkách společnosti Cocco Accessories zabývající se prodejem bižuterie a módních doplňků.

Na těchto stránkách naleznete všechny potřebné informace o nabídce sortimentu Cocco Accessories a tak budete mít neustálý přehled o dění na našich prodejnách.

Každým dnem Vám budeme přinášet zprávy o nejnovějších trendech v módě s bižuterií a módních doplňcích. Dále o nových kolekcích a výprodejových akcích konaných na našich jednotlivých prodejnách po celé České republice.

Klademe si za cíl spojit vnímání s nápaditostí, působivým designem, elegancí, a to vše za přijatelnou cenu pro každého zákazníka. Díky tomu si každý v našich prodejnách najde přesně to, co potřebuje.

Značka COCCO accessories přišla do České republiky v roce 2008 a již za tuto krátkou dobu si získala velké množství spokojených zákazníků.

Rády se odlišujete a potřebujete něco extra, nebojíte se experimentovat a chcete překvapit své okolí…? Pak jsme tady právě pro Vás. Najdete u nás jemné i extravagantní modely převážně italských a francouzských návrhářů, elegantní ocelové šperky, dále bižuterii s komponenty z broušeného krystalu Svarowski.