Šperkovnice

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA, LUXUSNÍ ŠPERKOVNICE SE ZRCADLEM…

skrin_02skrin_01skrin_03

Dámy, milujete módu, ale nemáte dostatek prostoru pro odkládání vašich doplňků? Tato dřevěná, luxusní šperkovnice se zrcadlem vám pomůže uspořádat vaše poklady během pár minut.

Zrcadlo se pohodlně otevírá a odhaluje uzamykatelnou skříňku s nepřeberným množstvím háčků, přihrádek, šuplíků.

Budete ohromeni množstvím odkládacích prostorů! Objednejte ještě dnes!

  • 2 v 1 zrcadlo s elegantním provedením šperkovnice

  • Moderní design

  • Uzamykatelná klíčem

  • 4 nastavitelné úhly zrcadla

  • Barva: bílá, růžová, černá

  • Rozměr výrobku: 41cm x 64cm x 145cm

K dostání na našich prodejnách. Objednávat můžete i telefonicky na telefonním čísle +420 222 722 241.

NÁPAD NA IDEÁLNÍ DÁREK…?

Hledáte ráno svůj oblíbený prsten nebo náušnice a nevíte, kde jste je večer položila? Na noční stolek nebo v koupelně na zrcadle, kam nejčastěji šperky ukládáte? Ukládejte své šperky elegantním a praktickým způsobem! Není nic jednoduššího než šperky pěkně uspořádat do stylové šperkovnice. Rychle pak pochopíte, že se jedná o velmi praktickou pomůcku do vaší domácnosti, která může být zároveň stylovým doplňkem do ložnice nebo obývacího pokoje. Neexistuje už jediný důvod, proč si ji nepořídit.

Šperkovnici můžete pořídit také pro svou malou princeznu, která má jistě šperků ještě více než vy. Pokud nechcete na narozeniny či Vánoce kupovat ohrané plyšáky, pak je tato schránka tou nejlepší variantou, jak potěšit dětské srdce. Pokud do níc navíc ukryjete nový šperk, máte o dětský úsměv a radost postaráno.

JAK VYBÍRAT ŠPERKOVNICI…?

Aby šperkovnice dobře plnila svůj účel, měla by být vypolstrovaná kvalitní látkou s hladkým povrchem, nejlépe semišem. Z látky nesmí vyčnívat žádná vlákna, o která by se šperky mohly zachytit. Některé šperkovnice jdou doplněny o praktické zrcátko.

O vaše šperky pečují šperkovnice s různě členitými přihrádkami, aby se šperky o sebe neotíraly a nepoškozovaly se, s jedním či více patry, které pojmou i větší množství dámských ozdob.

Všechny šperkovnice jsou opatřeny praktickým zapínáním, které skříňku chrání před neplánovaným otevřením a vysypáním.

Chystáte se na dovolenou a nevíte, jaké šperky si vzít sebou a jak je co nejšetrněji zabalit, aby se při převozu nepoškodily? I pro tuto situaci máme řešení. Cestovní šperkovnice, která je mnohdy součástí velkých šperkovnic, je ideálním pomocníkem.

Co se týká vrchního použitého materiálu, cenově dostupnější jsou koženky v kombinaci s textilem. Pokud si můžete dovolit zainvestovat více peněž, pořiďte si šperkovnici z pravé kůže nebo exotických tvrdých dřev.